در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

طرح دستیار فناوری

ثبت نام دانشجویان در سامانه دستیار فناوری از 1 الی 20 خردادماه و از طریق لینک http:parkintern.ir امکان‌پذیر است.

به اطلاع می‌رساند معاونت فناوری و نوآوری وزارت عتف در راستای بهبود توانمندی دانشجویان، آموزش مهارت‌های مرتبط با کارآفرینی، کار تیمی، دانش تجاری و پیشگامی در عرصه فناوری و نوآوری، اقدام به اجرای"طرح دستیار فناوری" با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک علم و فناوری در هر استان نموده است. این طرح بر اساس هدایت هدفمند آموزه‌های دانشجویان در راستای استفاده کاربردی و کسب تجربه عملی جهت شکل‌گیری دانشگاه جامعه‌محور و کارآفرین و ایجاد انگیزه و حس امید در دانشجویان و با هدف تربیت نیروی متخصص، تنظیم و برنامه‌ریزی شده است.

نکات ذیل جهت شفافیت بیشتر موضوع ذکر می‌گردد.

  • معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای هر استان به عنوان مجری با هدف افزایش مهارت عملی دانشجویان، مسئولیت هدایت و راهبری طرح در سطح دانشکده/آموزشکده‌های مختلف را بر عهده دارد.
  • ثبت نام دانشجویان در سامانه دستیار فناوری از 1 الی 20 خردادماه و از طریق لینک http://parkintern.ir امکان‌پذیر است.
  • دانشجویان کارشناسی ترم 6 به بالا و دانشجویان سال آخر کارشناسی ناپیوسته با ارائه فرم مجوز شرکت در طرح دستیار فناوری امکان شرکت در طرح مذکور را دارند.
  • ارزیابی دانشجویان متقاضی از 21 خرداد الی 26 تیرماه و اعلام نتایج 28 تیرماه توسط شورای پارک انجام خواهد شد.
  • دانشجویان کارشناسی برگزیده به ازای 300 ساعت کار در واحدهای فناور مستقر در پارک، در 6 ماه در مجموع 6 میلیون تومان دریافت خواهند کرد که در انتهای کار و به صورت یکجا از طرف پارک پرداخت خواهد شد.

آیین نامه دستیار فناوری و فایل آموزشی طرح دستیار فناوری جهت بهره برداری به پیوست ارسال می‌گردد.

سرکار خانم سفیدی به شماره تماس 42350412-021 پاسخگوی سوالات احتمالی در این زمینه خواهند بود.