در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

فوری-بخشنامه بیمه عمر تکمیلی شاغلین و بازنشستگان 1401

ثبت نام از 19 الی 24 اردیبهشت ماه 1401

با سلام و احترام

به منظور عقد قرارداد بیمه عمر تکمیلی(اختیاری) شاغلین و بازنشستگان کل کشور در سال 1401 با شرکت سهامی بیمه ایران در خصوص پرداخت غرامت فوت کارکنان، شرایط ثبت نام به شرح ذیل اعلام می­گردد:

1-کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی (اعم از اعضای هئیت علمی و غیر هیئت علمی) که تمایل به بهره مندی از مزایای بیمه عمر تکمیلی(اختیاری) را دارند؛ جهت ثبت اطلاعات خود از تاریخ 19 اردیبهشت الی 24 اردیبهشت ماه 1401 درسایت Refahi.tvu.ac.ir  مراجعه و گزینه بیمه عمر تکمیلی (اختیاری) را انتخاب و مطابق  فایل راهنما دستورالعمل قسمت مربوطه را ثبت و تکمیل نمایند.

  1. مبلغ سالیانه علی‌الحساب حق بیمه 2،838،122 ریال و سرمایه نهایی با تعهد مالی 400،000،000 ریال برای شاغلین و بازنشستگان می­باشد. قابل به ذکر است که مبلغ حق بیمه بعد از نهایی شدن لیست متقاضیان بیمه عمر تکمیلی(اختیاری) با توجه به تعداد افراد متقاضی و میانگین سن آنان تعیین می­شود.
  2. لازم به ذکر است حذف و اضافه پس از اتمام بازه ثبت نامی ممکن نخواهد بود و در طول مدت قرارداد صرفاً منوط به شرایط جدیدالاستخدامی، انتقال به دستگاه و یا هرگونه قطع همکاری با دستگاه (با ارائه حکم کارگزینی مربوطه) امکان‌پذیر خواهد بود.

راهنمای ثبت نام بیمه عمر تکمیلی ضمیمه می‌باشد.