در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 14 مرداد 1399
 • اطلاعیه میهمانی، معرفی به استاد و کارآموزی و پروژه 983-فوری

  قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی دانشگاه فنی و حرفه ای

  1-محدودیت در دروس میهمانی به سایر دانشگاه ها: میهمان شدن دانشجویان برای گذراندن تمامی دروس در سایر دانشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بلامانع است. اما دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای، فقط دروس عمومی و پایه را می توانند در دانشگاه های «غیردولتی-غیرانتفاعی، علمی-کاربردی و آزاد اسلامی»، به صورت میهمان بگذرانند.

  2-معرفی به استاد: با توجه به اینکه سامانه آموزشی برای دانشجویان روزانه، در صورت ثبت معرفی به استاد در تابستان شهریه ثبت می نماید، ارائه واحدهای درسی در قالب روش فوق در تابستان (در بازه زمانی بین پایان نیمسال 982 و قبل از انتخاب واحد 991) ممنوع می باشد. بنابراین دانشجویانی که حداکثر چهار عنوان درس برای دانش آموختگی داشته باشند، به منظور استفاده از مزایای آن از جمله، ادامه تحصیل در دوره تحصیلی بالاتر و یا تسریع در دانش آموختگی، می توانند پس از انجام فرآیند انتخاب واحد در شروع سالتحصیلی 1400-1399 حداکثر تا تاریخ 30 آذرماه 1399 نسبت به اخذ انتخاب واحد و گذراندن واحدهای باقیمانده به صورت معرفی به استاد اقدام نمایند.

  3-درس کارآموزی و پروژه: اخذ درس کارآموزی و پروژه در تابستان توسط دانشجو در مرکز محل قبولی خود، بلامانع می باشد. بدیهی است ارائه درس پروژه به صورت الکترونیکی امکان پذیر می باشد. اما با توجه به وضعیت کشور از نظر شیوع ویروس کرونا و عدم امکان گذراندن درس کارآموزی از طریق الکترونیکی، دانشجویانی که محل سکونت آنان در استان ها یا شهرستان های دیگر می باشد، می توانند در شهرستان/استان محل سکونت خود بگذرانند و نظارت بر انجام کارآموزی در این حالت از طریق بازدید حضوری، در قالب تماس تلفنی و یا سایر موارد انجام می گیرد.

  بازه زمانی ثبت انتخاب واحد دانشجویان برای دروس کارآموزی و پروژه تابستان 983: از تاریخ 11 مردادماه 99 لغایت 16 مردادماه 99 می باشد.

 • اذان صبح
  طلوع خورشيد
  اذان ظهر
  غروب خورشيد
  اذان مغرب
  نیمه شب شرعی
  اوقات به افق:
  دقت 3± دقیقه