در حال بارگذاری ...
جمعه 9 خرداد 1399
 • اطلاعیه فوری بیمه عمر تکمیلی (اختیاری)

  به منظور عقد قرارداد بیمه عمر تکمیلی (اختیاری) شاغلین و بازنشستگان کل کشور در سال 1399 با شرکت سهامی بیمه ایران در خصوص پرداخت غرامت فوت کارکنان، شرایط ثبت نام به شرح ذیل اعلام می گردد:

  1-کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی (اعم از اعضای هیأت علمی و غیرهیأت علمی) که تمایل به بهره مندی از مزایای بیمه عمر تکمیلی (اختیاری) را دارند جهت ثبت اطلاعات خود از تاریخ 9 اردیبهشت ماه 99 الی 19 اردیبهشت ماه 99 در سایت http://refahi.tvu.ac.ir مراجعه و گزینه بیمه عمر تکمیلی (اختیاری) را انتخاب و مطابق دستورالعمل قسمت مربوطه را ثبت و تکمیل نمایند (بازه ثبت نامی بازنشستگان محترم از مورخ 14 اردیبهشت 99 الی 19 اردیبهشت ماه 99 در سامانه ذکر شده می باشد).

  2-مبلغ سالیانه حق بیمه 1230312 ریال و سرمایه نهایی با تعهد مالی 150000000 ریال برای شاغلین و بازنشستگان می باشد. قابل به ذکر است که مبلغ حق بیمه بعد از نهایی شدن لیست متقاضیان بیمه عمر تکمیلی (اختیاری) با توجه به تعداد افراد متقاضی و میانگین سن آنان تعیین می شود.

  3-لازم به ذکر است حذف و اضافه پس از اتمام بازه اعلام شده برای ثبت نام ممکن نخواهد بود و در طول مدت قرارداد صرفاً منوط به شرایط جدید الاستخدامی، انتقال به دستگاه و یا هرگونه قطع همکاری با دستگاه (با ارائه حکم کارگزینی مربوطه) امکان پذیر خواهد بود.

  فایل راهنمای ثبت نام ضمیمه می باشد.

 • اذان صبح
  طلوع خورشيد
  اذان ظهر
  غروب خورشيد
  اذان مغرب
  نیمه شب شرعی
  اوقات به افق:
  دقت 3± دقیقه