در حال بارگذاری ...
جمعه 9 خرداد 1399
 • برگزاری جشنواره پایان نامه های برتر ایران

  معرفی جشنواره

  جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با حمایت طیف وسیعی از دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران اسلامی برگزار می گردد. هدف این جشنواره انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی سراسر کشور، داوری، بررسی و درجه بندی پایان نامه ها، پروپوزال ها، مقالات، طرح های پژوهشی و کتاب های علمی تالیف شده در دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی و در نهایت گردآوری و انتشار برترین آثار در یک مجموعه واحد می باشد. هدف اصلی این جشنواره هدفمند کردن تحقیقات و پژوهش های علمی انجام گرفته در دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی ایران از قبیل پایان نامه ها، پروپوزال ها، مقالات، کتاب ها و طرح های پژوهشی می باشد تا پژوهش های علمی انجام شده توسط دانشجویان و دانشگاه ها در مسیر حل مشکلات اصلی و اساسی کشور تعریف شوند. پایان نامه هایی که موفق به کسب حد نصاب امتیاز لازم از هیات محترم داوران جشنواره شوند، در مجموعه نفیس و ارزشمند آثار برگزیده جشنواره پروفسور حسابی قرار خواهند گرفت و گواهینامه پایان نامه برتر، گواهینامه پژوهشگر برتر و گواهینامه دانشجوی برتر به همراه لوح تقدیر نفیس و ویژه جشنواره پروفسور حسابی که متن تقدیرنامه پایان نامه برتر جشنواره و عنوان پایان نامه بر روی آن هک شده است، از طرف دبیرخانه جشنواره پروفسور حسابی به ایشان اعطا خواهد شد. برای آثار برگزیده ای که در محورهای طرح پژوهشی، مقاله و یا کتاب باشند نیز به ترتیب گواهینامه های طرح پژوهشی برتر، مقاله برتر و کتاب برتر صادر خواهد شد.

  لازم به ذکر است که علاوه بر پایان نامه های دانشگاهی، شرکت کنندگان ارجمند می توانند در محورهای طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب ها و پروپوزال های علمی نیز در جشنواره پروفسور حسابی شرکت نمایید. این آثار توسط هیات محترم داوران بررسی و درجه بندی شده و گواهینامه ها و لوح تقدیر نفیس و ویژه جشنواره پروفسور حسابی مربوط به آثار برگزیده از طرف دبیرخانه جشنواره به برگزیدگان مربوطه اعطا خواهد شد.

  این جشنواره امید دارد با فعالیت خود و با دریافت آثار و انتشار آنلاین آثار برگزیده که موفق به کسب حد نصاب امتیاز لازم از هیات داوران جشنواره شده اند، دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی را به نحو شایسته ای در اختیار اساتید، دانشجویان و پژوهشگران ارجمند قرار دهد.

  لازم به ذکر است که گواهینامه ها به صورت PDF برای برگزیدگان جشنواره ایمیل خواهد شد و نسخه چاپی گواهینامه ها به همراه لوح تقدیر نفیس و ویژه جشنواره با هولوگرام طلایی و مهر برجسته جشنواره برای برگزیدگان ارجمند به صورت پستی ارسال خواهد گردید.

  جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی در پایان هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت طیف وسیعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی برگزار می گردد و هدف از آن بررسی و درجه بندی پایان نامه ها، پروپوزال هایی علمی، مقالات علمی، طرح های پژوهشی و کتاب های علمی ایرانی و در نهایت گردآوری یک مجموعه ارزشمند و نفیس از برترین این آثار می باشد. همچنین هدف مهم دیگر این جشنواره، نزدیک کردن موضوعات پایان نامه های دانشگاهی، پروپوزال های علمی، طرح های پژوهشی، مقالات علمی و کتاب های علمی دانشجویان، اساتید و پژوهشگران ایرانی به نیازهای واقعی و اساسی کشور می باشد.

  تمامی رشته های دانشگاهی می توانند در جشنواره پروفسور حسابی شرکت نمایند. شرکت کنندگان ارجمند همچنین می توانند طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب ها و پروپوزال های علمی را نیز برای شرکت در جشنواره پروفسور حسابی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایید.

  هیات داوران جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی متشکل از طیف وسیعی از اساتید دانشگاه های برتر کشور می باشد.

  از تمامی شرکت کنندگان گرامی تقاضا می شود حتما بخش سوالات متداول را مطالعه نمایند.

  جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی از ابتدای سال 1397 به صورت استارت آپی و با هدف ارزیابی پایان نامه ها، پروپوزال های علمی، مقالات علمی، طرح های پژوهشی و کتاب های علمی انجام شده در دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی و همچنین هدفمند کردن موضوعات پایان نامه های دانشگاهی، پروپوزال های علمی، مقالات علمی، طرح های پژوهشی و کتاب های علمی ایرانی شروع به فعالیت کرد و در هر ترم تحصیلی پذیرای تعداد بسیار زیادی اثر از جانب دانشجویان، اساتید و پژوهشگران ایرانی بوده است. هم اکنون نیز دوره سوم جشنواره در حال برگزاری است.

  با تشکر

  دبیرخانه جشنواره پایان نامه های برتر ایران - جایزه ویژه پروفسور حسابی

  آدرس دبیرخانه: http://www.fopb.fseas.ir

 • اذان صبح
  طلوع خورشيد
  اذان ظهر
  غروب خورشيد
  اذان مغرب
  نیمه شب شرعی
  اوقات به افق:
  دقت 3± دقیقه