در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 6 فروردین 1398
 • قابل توجه دانشجویان مشمول معافیت تحصیلی متقاضی خروج از کشور (آقایان)

  اطلاعیه.::. قابل توجه دانشجویان مشمول معافیت تحصیلی متقاضی خروج از کشور (آقایان)

  با سلام، پیرو نامه شماره ۱۵۸۶۰۳ مورخ ۹۶/۱/۱۵ سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بدینوسیله به اطلاع می ­رساند سامانه مجوز خروج از کشور “سامانه خدمات الکترونیک انتظامی” مشمولان به آدرس اینترنتی services.epolice.ir  فعال شده است، لذا آن دسته از دانشجویان مشمول معافیت تحصیلی که متقاضی خروج از کشور برای مقاصد زیارتی، غیرعلمی، علمی، نیمه علمی و مطالعاتی می‌باشند، لازم است با رعایت نکات ذیل در سامانه مذکور ثبت نام نمایند. ضمناً حداکثر پس از دو روز کاری، نتیجه صدور مجوز در سامانه قابل مشاهده می باشد. خواهشمند است دانشجویان محترم از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایند.

  ۱- برای ورود به سیستم داشتن کدملی و  کد سخا الزامی است و برای دریافت کد سخا می­ توانید به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس +۱۰ مراجعه نمایید.

  ۲- مشمولین متقاضی می­ بایست از معافیت تحصیلی یا مجوز سنوات ارفاقی اول و دوم برخوردار باشند. لازم به ذکر است سنوات اولیه معافیت تحصیلی دانشجویان کارشناسی ۵ سال، کارشناسی ارشد ناپیوسته ۳ سال و دکتری پیوسته ۶ سال می­ باشد که در صورت اتمام سنوات اولیه و عدم فراغت از تحصیل، کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه می­تواند حداکثر تا دو نیمسال با افزایش سنوات تحصیلی دانشجویان مشمول موافقت نماید.

  ۳- متقاضیان می­ بایست در زمان خروج از کشور دارای وضعیت در حال تحصیل باشند. ضمناً صدور مجوز خروج پس از ثبت آخرین نمره، بر عهده معاونت محترم وظیفه عمومی استان می­ باشد.

  ۴- برای مورد به سیستم، به ترتیب کدملی و کد سخا به عنوان نام کاربری و کلمه عبور در نظر گرفته شده است.

  ۵- جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده­های احتمالی از اطلاعات شخصی شما، از دسترسی سایرین به کدسخای خود جلوگیری نمایید.

  ۶- برای ورود به سیستم ترجیحاً از مکان­های عمومی مانند کافی نت­ ها استفاده ننمایید.

  ۷- برای مشاهده فیلم آموزشی ورود به سامانه، به آدرس اینترنتی http://guilan.ac.ir/edu/ مراجعه نمایید.

   

 • اذان صبح
  طلوع خورشيد
  اذان ظهر
  غروب خورشيد
  اذان مغرب
  نیمه شب شرعی
  اوقات به افق:
  دقت 3± دقیقه